ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
UYGULAMALAR
BİZE ULAŞIN

 
   
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   
 
  1988 yılında küçük bir işletme olarak kurulan Visal Metal İş dekoratif demir (ferforje) uygulamalarında tasarım ve anahtar teslimi projeler üreten bir firma olarak büyümüş ve sektörde önemli bir yer edinmiştir. Özverili çalışma sayesinde kendi öz kaynaklarını kullanarak 1995 yılında makine parkurunu ve üretim bandını yenilemiştir.

  Firma kurucusu Hüseyin Ali Kızmaz’ın akademik geçmişi ve sanat anlayışı doğrultusunda uygulamalarda estetiği ve tekniği birleştirerek şu ana kadar 100‘ü aşkın villanın dış mimari ferforje projesini başarıyla tamamlamıştır. Geçen 15 senede villa dış mimari işlerinde ihtisas sahibi bir firma haline gelmiştir.

  Visal Metal İş mesleki anlayış ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle her türlü  danışmanlık, tasarım ve projelendirme uygulamalarında hizmet vermektedir. Vizyonumuz her işimizin bir sanat eseri olması yönündedir. Müşteri memnuniyetini yeterli görmeyip kendi memnuniyetimiz için ekstralar yapmayı işimizin bir parçası olarak kabul ederiz.

  İşimiz yarı mamul ferforje motif imalatı değil bu motiflerle neticeye, son kullanıcıya ulaşacak uygulamalar yapmaktır. 15 yılı aşkın zamandır gerçekleştirdiğimiz uygulamalar neler yapabileceğimizin en somut örnekleridir.

 
Copyright © 2008 VİSAL METAL İŞ - All Rights Reserved